Profil spoločnosti BOWA s.r.o.

BOWA s.r.o. dodáva tovar, služby a riešenia v oblasti infokomunikačných technológií určených pre miesta predaja tovaru a služieb od roku 1996.

K rozvoju v prvých rokoch prispeli priame obchodné partnerstvá s významnými zahraničnými dodávateľmi, distribúcia a servis techniky a tovaru určeného pre pokladničné miesta a budovanie obchodnej a servisnej siete na celom Slovensku. Zároveň sa spoločnosť čoraz viac zameriavala na rozširovanie portfólia tovaru určeného pre vybavenie predajného miesta.

K neskoršiemu rýchlemu rozvoju napomohol fakt, že sa spoločnosť rozhodla vybudovať si vlastné vývojové oddelenie a výrobu vlastných zariadení.


Asociácia elektronických registračných pokladníc - logo


Všetky tieto aktivity vyústili v skutočnosť, že spoločnosť BOWA s.r.o., ako významný a dôležitý dovozca, výrobca a dodávateľ, bola jedným zo zakladajúcich členov Asociácie výrobcov, dovozcov a predajcov elektronických registračných pokladníc na Slovensku v roku 2009, a dodnes sa výrazným spôsobom podieľa na činnosti a aktivitách Asociácie. 


Postupné získavanie skúsenosti, systematické budovanie odborných schopností, starostlivé sledovanie potrieb zákazníkov a potrieb dealerov sa preniesli do konečného výsledku. BOWA s.r.o. je spoľahlivým a osvedčeným dovozcom, výrobcom a distribútorom tovaru určeného pre predajné miesta, s rozsiahlou a výborne fungujúcou dealerskou sieťou.

Predajné a servisné miesta
Sieť zmluvných predajcov a sieť servisných stredísk spoločnosti BOWA

© 2024 BOWA s.r.o - registračné pokladnice a príslušenstvo • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP