Predaj na trhuPonúkame vám prenájom registračných pokladníc vrátane všetkých súvisiacich služieb, ktoré s prenájmom tohto typu zariadení úzko súvisia


Ide o nasledovné aktivity a činnosti:

sipkaPoskytnutie základných informácií o tom, čo všetko s procesom prenájmu súvisí, aké povinnosti má nájomca a k akým povinnostiam sa zaväzujeme ako prenajímateľ, oboznámime záujemcu detailne s celým procesom.

sipkaNásledne na základe nájomcom definovaných požiadaviek na prenájom a služby spracujeme cenovú ponuku na predpokladanú dobu prenájmu, vrátane podmienok prenájmu, servisných podmienok, platobných podmienok ako aj ďalších podmienok.

sipkaPoskytneme usmernenie k druhom dokladov, a náležitostiam, ktoré nájomca musí absolvovať v rámci procesu vyžiadania tzv. inicializačného balíka k e-kasa.

sipkaPo získaní potrebných súborov (identifikačný súbor, autentifikačný súbor) pripravíme zariadenia na používanie (pripojíme ich na e-kasa server Finančného riaditeľstva SR), a to v závislosti na vopred dohodnutých podmienkach s nájomcom buď u nás, alebo na nájomcom definovanom mieste (alebo miestach) používania.

sipkaZaškolíme obsluhu k používaniu pokladnice.

sipkaPočas doby prenájmu (v dobe používania) zabezpečíme servis v rozsahu a spôsobom, ktoré budú vopred dohodnuté v rámci dohody o prenájme.    

sipkaPo ukončení prenájmu zabezpečíme vyňatie chráneného dátového úložiska z registračnej pokladnice, vykonáme potrebné súvisiace činnosti, odovzdáme vyňaté chránené dátové úložisko nájomcovi.


Prenájom a súvisiace služby poskytujeme aj v prípade krátkodobých prenájmov ako aj v prípadoch dlhodobých prenájmov, teda bez ohľadu na dĺžku.


Pokladnica - piktogramSme výrobcom a distribútorom pokladníc a disponujeme nemalými zásobami pokladníc. Dokážeme preto zabezpečiť požiadavky aj náročných klientov a zabezpečiť aj obrovské akcie, ktoré sa pravidelne z roka na rok opakujú, majú však svoje obmedzené trvanie.  Aj v prípade nadštandardných požiadaviek vieme nastaviť obojstranne prijateľné podmienky prenájmu.


Bližšie informácie vám radi poskytneme na základe vašej telefonickej alebo mailovej požiadavky. Kontaktujte prosím naše Obchodné oddelenie.

© 2024 BOWA s.r.o - registračné pokladnice a príslušenstvo • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP