Periférne zariadenia


Snímače čiarového kóduSnímače čiarového kódu

Čiarový kód je najrozšírenejší príklad technológie automatickej identifikácie. Nasadenie snímačov čiarového kódu je vhodné všade tam, kde je potrebné rýchlo vyhľadať v množstve tovaru správnu položku. Sú vhodné pre všetky druhy obchodných prevádzok, podnikov a skladov.

Zjednodušujú prácu, šetria čas, zvyšujú komfort predaja a eliminujú omyly obsluhy. Využívaním čiarových kódov sa výrazne zvýši produktivita obsluhy pri pokladniciach. Naviac je možné kedykoľvek detailne zistiť stav tovarových zásob na sklade. 


Logo Zebex Tajvanská firma investuje nemalé prostriedky do vlastného vývoja a produkcie auto-ID zariadení, snímačov čiarového kódu a terminálov. Kladie vysoký dôraz na najvyššiu kvalitu produktov, zákaznícku a servisnú podporou. Je držiteľom certifikátu ISO 9001 a viacerých ocenení za produktový dizjan. V súčasnosti vyváža svoje produkty do celého sveta.


Honeywell logoLaserové snímače Honeywell, ktoré sme ešte donedávna vnímali na trhu pod označením METROLOGIC, patria medzi najpoužívanejšie snímače čiarového kódu. Skenery HONEYWELL sú vyrábané v modifikáciách pre najširšie použitie. Vďaka výnimočným vlastnostiam a prístupnej cene patria na trhu medzi najpredávanejšie.


 

Obchodná váhaElektronické váhy

Obchodné váhy ACS-A s výpočtom ceny sú vhodné do obchodu, reštaurácie aj na trhoviská. Sú metrologicky overené a predávajú sa s úradným overením platným vo všetkých krajinách EÚ. Sú pripojiteľné k pokladniciam aj PC. Optimalizované pre používanie v kombinácii s pokladnicami DATECS. 

 


Účtenkové tlačiarnePultové a kuchynské tlačiarne

Nefiskálne tlačiarne k pokladničným systémom a POS produktom určené na tlač pokladničných dokladov. Po pripojení k registračnej pokladnici môžu slúžiť aj na tlač objednávok do baru alebo kuchyne v reštauračných systémoch.

Tlačiarne disponujú širokou škálou rozhraní pre pripojenie. Samozrejmosťou je port na ovládanie peňažnej zásuvky a užívateľsky jednoduché zakladanie pásky.

V našej ponuke nájdete ihličkové, termálne aj atramentové tlačiarne.

 


Mobilné tlačiarne

Mobilné tlačiarne bixolonMobilná tlačiareň je zariadenie, ktoré umožňuje bezdrôtovú tlač účteniek alebo štítkov prostredníctvom mobilného zariadenia ako je smartfón alebo tablet.

Zlepšia efektivitu vášho podnikania, procesov a pracovných síl. Pomôžu vám vykonať operácie alebo zrealizovať obchod kedykoľvek a kdekoľvek sa rozhodnete.

Tlačte štítky s čiarovými kódmi, účtenky alebo vstupenky rýchlo, spoľahlivo a bez obmedzení.


 

Tlačiareň štítkov Bixolon SRP-770 Termo PTlačiarne čiarových kódov

Sú ideálnym pomocníkom v rôznych oblastiach obchodu a služieb. Slúžia na kvalitnú a rýchlu tlač štítkov s možnosťou tlačenia rôznych čiarových kódov.

Pre vysoké rozlíšenie tlače a širokú škálu rozhraní pre pripojenie: paralelné, sériové a USB sú vhodné pre obchodné prevádzky všetkého druhu.


 


Popredný svetový výrobca spoľahlivých a inovatívnych POS tlačiarní, tlačiarní štítkov a mobilných tlačiarní. Kórejská firma buduje dcérske spoločnosti v USA aj Európe a venuje veľké investičné prostriedky na rozvoj kľúčových technológií tlače. V BIXOLON pracujú na vlastnom vývoji produktov a služieb, s využitím najlepších ľudí a použitím najmodernejších výrobných postupov.


Epson logoJaponská elektronická spoločnosť a jeden z najväčších svetových výrobcov tlačiarní počítačových a obchodných systémov. EPSON pri vývoji úzko spolupracuje so zákazníkmi a prináša kompaktné, energeticky úsporné a vysoko inovatívne technológie. Ponúka širokú škálu riešení vrátane sériových ihličkových tlačiarní, pokladničných tlačiarní a obchodných atramentových tlačiarní.


Gprinter logoGprinter je registrovaná ochranná známka spoločnosti Gainscha, ktorá je popredným výrobcom POS tlačiarní v Číne a päť rokov za sebou je predajcom číslo 1 na lokálnom trhu. V ponuke má termálne tlačiarne, ihličkové tlačiarne a tlačiarne čiarových kódov. Svoje produkty vyváža do Európy, USA, Kanady, Južnej Ameriky, Afriky, Ázie.

© 2024 BOWA s.r.o - registračné pokladnice a príslušenstvo • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP