MK SQL - rozširujúci modul SÉRIOVÉ ČÍSLA

MK SQL je informačný systém určený pre malé a stredné spoločnosti. Systém je modulárny, určený pre potreby evidencie komplexnej firemnej ekonomickej, obchodnej a skladovej agendy. Pozostáva z voliteľných modulov jednoduchého a podvojného účtovníctva, mzdového modulu, obchodného a skladového modulu, a modulu výroba. Informačný systém je postavený na vyspelej technológii klient-server, čo ho z pohľadu bezpečnosti a rýchlosti zaraďuje medzi vyhľadávané informačné systémy. MK SQL je nasadený v rôznych spoločnostiach so širokým zameraním, čo samé osebe potvrdzuje jeho bohatú funkcionalitu.

Cena s DPH:
120,00 €
Cena bez DPH:
100,00 €
 
Obj. číslo:
1267
Výrobca:
MKSOFT
-+

MK SQL - rozširujúci modul SÉRIOVÉ ČÍSLA

Modul SÉRIOVÉ ČÍSLA je rozširujúcim modulom ekonomickej agendy MK SQL SKLAD a umožňuje definovať sériové číslo pre každú skladovú položku, čo umožňuje unikátnu identifikáciu napríklad pri neskoršej prípadnej reklamácii. Súčasťou tejto licencie je i agenda umožňujúca evidenciu opráv a reklamácií.

© 2022 BOWA s.r.o - registračné pokladnice a príslušenstvo • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP