Možnosti platby a doprava

Možnosti platby

Objednaný tovar môže objednávateľ uhradiť v hotovosti, pri osobnom odbere tovaru v mieste nášho predajného miesta, na Trnavskej ceste 82/D, v Bratislave.
Pri objednávaní tovaru cez E-SHOP môže objednávajúci realizovať platbu priamo pri nákupe, prostredníctvom platobnej brány TrustPay.

Platobnú bránu TrustPay pre okamžité bankové prevody môže využívať platiaci subjekt bez nutnosti akejkoľvek registrácie v TrustPay. Pre službu TrustPlatby stačí, ak má platiaci subjekt účet v jednej z podporovaných bánk. Sieť bánk sa neustále rozširuje, aktuálne podporované banky sú tieto:
ČSOB, Fio Banka, mBank, OTP banka, Poštová banka, Prima banka, SBERBANK, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit Bank, VÚB banka, ZUNO
Podporované platobné karty:  Visa     MasterCard     Maestro  


Táto možnosť realizácie úhrady je k dispozícii tak koncovým spotrebiteľom ako aj dílerom.


Dílerom poskytujeme možnosť úhrady za tovar na základe faktúry vystavenej pri odbere tovaru, za podmienky dodržiavania platobných podmienok ustanovených v dílerskej zmluve. 

 

Doprava

Objednaný tovar si môže objednávateľ vyzdvihnúť osobne v mieste nášho predajného miesta, na Trnavskej ceste 82/D, v Bratislave, alebo tovar odošleme objednávateľovi prostredníctvom nášho zmluvného partnera, ktorý nám zabezpečuje prepravu zásielok na území celej Slovenskej republiky (Remax Courier Service, spol.s r.o.).
Tieto podmienky platia pre odber tovaru na území Slovenskej republiky.

Pre dopravu mimo územia Slovenskej republiky si vyhradzujeme právo stanoviť prepravné podmienky a cenu za prepravu až na základe vašich konkrétnych požiadaviek.

© 2024 BOWA s.r.o - registračné pokladnice a príslušenstvo • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP