Informácie pre integrátorovZákonom č. 368/2018 Z.z., zo 4. decembra 2018, bol novelizovaný zákon č. 289/2008 Z.z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice.

Od 1.januára 2019 je už zákon účinný - ustanovuje pre všetkých podnikateľov, ktorí majú povinnosť používať na evidenciu prijatej tržby pokladnicu, povinnosť od 1. júla 2019 používať e-kasa klienta, ktorý je pripojený na e-kasu. Zjednodušene to znamená  pokladnicu pripojenú cez internet na server finančného riaditeľstva. Takto pripojená pokladnica zasiela podľa stanovených pravidiel údaje v určenom tvare a rozsahu (tzv. dátové správy) na server finančného riaditeľstva.
Použitie pokladnice v tomto novom prevedení je možné najskôr od 1. apríla 2019; pre podnikateľov ktorým vznikne prvýkrát povinnosť použiť pokladnicu po 1.4.2019 je použitie pokladnice v novom prevedení už povinné.

Pripravili sme pre vás nové riešenie, ktoré vychádza z dnes používaného riešenia PegasFM06. Základné informácie nájdete v dokumente Integracia eKasaSK protokolu_v1.2.pdf.
Všetky dokumenty ktoré k integrácii potrebujete, sú dostupné na našom webe v sekcii dostupnej po prihlásení, v PODPORA/INFORMÁCIE PRE INTEGRÁTOROV; na stránke to nájdete v časti eKasaSK Podpora integrácie.

Ďalšie informácie k integrácii budeme šíriť e-mailom, prostredníctvom BOWA NEWSLETTER.


ZABUDLI STE PRIHLASOVACIE MENO A HESLO?
Pokiaľ ste v minulosti prístup na náš web už mali, potom kliknite na webe na PRIHLÁSIŤ a tam zvoľte ZABUDOL SOM HESLO. Pokiaľ zadáte správne prihlasovacie meno (ktoré ste v minulosti mali a máme ho v systéme) potom vám do e-mailovej schránky bude doručené vaše heslo. 

NEMÁTE PRIHLASOVACIE MENO A HESLO?
Vyplňte na webe www.bowa.sk v sekcii SPOLUPRÁCA/HĽADÁME NOVÝCH DEALEROV kontaktný formulár pre dealerskú spoluprácu, vyplňte ho a do okienka Vaša požiadavka uveďte, že ako integrátor máte záujem o prístup do sekcie pre partnerov.

© 2022 BOWA s.r.o - registračné pokladnice a príslušenstvo • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP