Potrubná pošta HÖRTIG ROHRPOST


Potrubná poštasipkaPrečo potrubná pošta? Pretože v každej organizácii existuje veľmi podobný problém: doručiť z jedného pracoviska na druhé dennú poštu, tržbu, podklady, dokumenty, prepravné listy, vzorky, náhradné diely, náradie a pod.

sipkaKde sa dá využiť? V podstate všade: medzi previazanými pracoviskami, medzi skladom a kanceláriou, skladom a výrobou, skladom a predajom na prepravu hotovosti z pokladnice do trezoru a pod.

sipkaČo z toho?

  • spoľahlivosť - to, čo odošlete, zaručene dorazí do cieľa...
  • rýchlosť - prepravujeme rýchlosťou až 20 m/s (72 km/h)...
  • univerzálnosť - dôležité predmety, či cennosti rýchlo a nenápadne dopravíte na vhodné miesto...

Potrubná pošta - Kontakt

Výhradné zastúpenie spoločnosti  HÖRTIG ROHRPOST na Slovensku
KONTAKTNÁ OSOBA:   p. Michal VARGA, BOWA s.r.o., Rusovská cesta 20, 851 01 Bratislava, Tel.: 02 / 209 069 00, Mobil: 0903 606 769, E-mail: varga@bowa.sk


 

POTRUBNÁ POŠTA - SYSTÉMY


Systém CC1Systém CC1

na prepravu hotovosti v čerpacích staniciach, malých supermarketoch a obchodoch. Komponentami systému sú jedna vysielacia a jedna prijímacia stanica. Je možné dodať tiež ako kit pre zabudovanie. Priemer prepravného potrubia je 63 mm. Tubus je prepravený automaticky do prijímacej stanice bez zatlačenia jediného tlačítka. Systém je napájaný z 230 V elektrickej siete.


Systém CCxSystém CCx

na prepravu hotovosti v čerpacích staniciach, malých supermarketoch a obchodoch. Systém sa veľmi jednoducho inštaluje a pripája. Má integrované elektronické riadenie a vzduchovú jednotku. Komponentami systému je x vysielacích a jedna prijímacia stanica. Priemer prepravného potrubia je 63 mm.


  Prenos medzi pokladňami a trezorom. Jednosmerný prenos z pokladničných miest do trezoru alebo centrálnej pokladnice. Nie je možné odosielať tubusy opačným smerom (z trezoru ku pokladniciam). Veľmi vysoká frekvencia zasielania. Vysielacie stanice horizontálne s vysielaním nahor i nadol alebo vertikálne s vysielaním nahor i nadol. Systém H36

Prenos medzi pokladňami a trezorom.
Jednosmerný prenos z pokladničných miest do trezoru alebo centrálnej pokladnice.
Nie je možné odosielať tubusy opačným smerom (z trezoru ku pokladniciam).
Veľmi vysoká frekvencia zasielania.
Vysielacie stanice horizontálne s vysielaním nahor i nadol alebo vertikálne s vysielaním nahor i nadol.


Systém H38Systém H38

Systém pracujúci s jedným tubusom s automatickým odosielaním média pre ľubovolný počet staníc. Pokladničné miesta  odosielajú tubus s hotovosťou do hlavnej stanice pre zber hotovosti. Hlavná stanica  zasiela hotovosť priamo do trezoru. Je možné zasielanie prázdnych tubusov alebo hotovosti i nazad do pokladničných miest. V prípade, že v hlavnej pokladnici nie sú žiadne zodpovedné osoby, pokladničné miesta odošlú hotovosť priamo do trezoru. Systém možno doplniť či rozšíriť podľa požiadaviek zákazníka.
- rôzna rýchlosť prenosu média
- pripojenie k PC alebo tlačiarni
- možnosť nastavenia rôznych režimov pre rôzne časti systému (stanice iba na  odosielania alebo prijímanie, časti s obojsmernou prevádzkou tubusov)
- automatický test systému s overením funkčnosti najvýznamnejších častí systému
V prípade požiadavky je možné použiť kovové obaly pre prenosné tubusy.


Systém H21

Systém H21

Systém s obojsmerným pohybom tubusu medzi dvoma stanicami
Možné konfigurácie staníc:
Otvorená prijímacia stanica s košom, priebežná stanica, stanica zabudovaná do stola, prijímacia stanica oblúková.


Systém H45Systém H45

Transport cigariet do pokladne. V supermarketoch, obchodných domoch, čerpacích staniciach či poštách. Môže obsluhovať hlavné pokladnice, pokladničné miesta samostatne prípadne dvojicu pokladničných miest. Jeden dopravník s 60 až 88 rôznymi značkami cigariet pre približne 1 000 balení cigariet môže obsluhovať 1 - 10 pokladničných miest. Zákazník si zvolí požadovanú značku na displeji a dopravný systém dopraví tovar na definované pokladničné pracovisko.


Systém H51Systém H51

Systém s obojsmerným pohybom tubusu medzi maximálne 10-timi stanicami bez možnosti automatického zasielania média. Číslicová CMOS technológia. Možné konfigurácie staníc:
Otvorená príjmacia stanica s košom, priechodzia stanica s možnosťou vysielania a príjmu zhora alebo zdola, stanica zabudovaná do stola, kolísková stanica.

 


Systém H61Systém H61

s obojsmerným pohybom tubusu medzi ľubovolným počtom staníc (max. 10 000) s automatickým zasielaním médií. Množstvo rozšírení pre prispôsobenie sa požiadavkám užívateľa, ako napríklad:
- regulovateľná rýchlosť pohybu tubusov
- možnosť pripojenia PC alebo tlačiarne na monitorovanie systému
- samostatná diagnostika najdôležitejších častí systému
- možnosť nastavenia prioritných trás systému
- automatické stanice pre príjem i vysielanie, priechodzie, stolové, s vkladaním tubusu zhora i zdola a pohybom nahor i nadol.


Systém H61E JUMBOSystém H61E JUMBO

pre presun ťažkých médií s váhou do 10 kg a viac. Systém JUMBO dokáže splniť všetky požiadavky na optimalizáciu prepravy tovaru v rámci výrobného procesu a jeho automatizácie. Značne redukuje náklady pri dlhých prepravných vzdialenostiach. Je možné použiť rôzne typy staníc. Zabezpečuje extrémne vysokú bezpečnosť pre obsluhu i tovar.

© 2019 BOWA - registračné pokladnice • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP