Certifikáty


BOWA s.r.o. je dovozcom a distribútorom elektronických registračných pokladníc, výrobcom a distribútorom fiskálnych modulov do elektronických registračných pokladníc a fiskálnych tlačiarní.

Z tohto titulu sme držiteľom množstva certifikátov na elektronické registračné pokladnice a na fiskálne tlačiarne, v súlade so znením zákona č. 289/2008 Z.z. v aktuálnom znení.

Celkovo máme certifikovaných 19 rozličných typov zariadení, z toho 8 rôznych modelov elektronických registračných pokladníc, a 11 rôznych modelov fiskálnych tlačiarní, pričom na všetky tieto zariadenia sme držiteľmi platných certifikátov. Ide o certifikáty vydané slovenskými certifikačnými autoritami, tak ako to ustanovuje aj znenie zákona č. 289/2008 Z.z. v aktuálnom znení. 

Nami získané certifikáty, ktoré sú v ustanovenej lehote platnosti, sú dostupné k nahliadnutiu i k stiahnutiu (ako PDF súbory) na 2 podstránkach: Pokladnice a Fiskálne tlačiarne:

 
Certifikáty k registračným pokladniciam
Registračné pokladnice

Prezerať a sťahovať certifikáty
Viac

© 2021 BOWA s.r.o - registračné pokladnice a príslušenstvo • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP